10
مارس

ایده هایی برای طراحی غرفه نمایشگاهی موفق

مصرف کنندگان با بازدید از نمایشگاه های بین المللی و غرفه های تجاری، صنعتی و…  تجربه خرید خود از محیط نمایشگاه های بین المللی را تقویت می کنند. برای اینکه مشتریان به صورت بالقوه درگیر محصولات و خدمات شما شوند و بتوانید آنها را ترغیب به خرید محصول کنید، لازم است محصولات یا خدمات خود را به گونه ای متمایز از دیگر محصولات نشان دهید تا مشتریان به خرید آن سوق داده شوند.

قبل از حضور در غرفه نمایشگاهی در یک نمایشگاه تجاری، لازم است میانگین حضور مشتریان، مقدار فضای غرفه، محدودیت های فروش محصول، در دسترس بودن تابلوهای تبلیغاتی و خدمات الکتریکی و تلفنی برای غرفه را در نظر بگیرید. علاوه بر این لازم است مکان غرفه را بررسی کنید و با آن آَشنا شوید و همچنین اطمینان حاصل کنید که غرفه به همه محل‌های برق و کابل کشی های مورد نیاز دسترسی داشته باشد.

غرفه نمایشگاهیبازدید کنندگان را به خرید تشویق کنید

نشان دادن نحوه کار یک محصول و روش های تأثیر آن بر زندگی فردی، به صورت بالقوه باعث می شود تا مشتریان از محصول آگاهی پیدا کنند و این کار در نهایت موجب فروش محصول می شود. ادغام فن آوری های جدید در غرفه های نمایشگاهی به عنوان ابزاری برای نمایش کاتالوگ کالاهای آنلاین، بازدید کنندگان را در موقعیتی قرار می دهد تا همه کالاهایی را که برند و شرکت شما تولید می کند و به راحتی قابل دستیابی نیستند، مشاهده کنند و سفارشاتشان را به راحتی انجام دهند. این کار همچنین باعث می شود تا مشتریان با کارکردها و فواید کالا و محصولات نیز آَشنا شوند. برگزاری قرعه کشی و یا مسابقه و در نظر گرفتن جایزه ای مناسب، فرصتی عالی برای بازاریابی کالا در آینده است.

نام شرکت را برجسته کنید

نام شرکت را در قسمت عنوان غرفه نمایشگاه و محل قرار گرفتن نشان تجاری شرکت، نصب کنید تا مشتریان بدانند از کدام شرکت قصد خرید دارند. برندسازی بخش مهمی از بازاریابی در نمایشگاه های تجاری است که باعث جذب مشتریان به غرفه می شود. تا زمانی که نام شرکت، مارک تجاری و آدرس وب سایت شما کاملا منسجم و راحت در دسترس مشتریان قرار بگیرد، موجب می شود مشتریان بتوانند در هر زمان و مکانی به محصولات شرکت شما دسترسی پیدا کنند.

همچنین بخوانید: