۲۹
تیر

دکوراسیون داخلی و روشهایی برای ایجاد سبک یکپارچه و مدرن در منزل ۲

دکوراسیون داخلی و روشهایی  برای ایجاد سبک یکپارچه و مدرن درمنزل : برای مطالعه ۱۱ مورد اول اینجا کلیک کنید.

۱۲-  تزئین دکوراسیون با اسباب بازی ها :

امروزه به کارگیری اسباب بازی ها در دکور منزل یک راه سرگرم کننده و مقرون به صرفه برای افزودن سبکی جدید به شمار می رود . در این اتاق کوچک شهر نیویوک استفاده از یک ربات اسباب بازی (با قیمتی کمتر از ۲۵دلار) دکوری جالب ساخته است.

دکوراسیون داخلی۱۳- تزئین منزل با مبل های دو نفره ی زیبا :

در تصویر بالا این مبل دانمارکی دهه ۱۹۶۰  ایده ای مناسب از طراح داخلی فرانسوی Marion Alberge برای این اتاق نشیمن کوچک است .

دکوراسیون داخلی

۱۴- یکپارچه سازی دکوراسیون آشپز خانه با استفاده از تجهیزات مدرن :

داشتن آشپز خانه ای پر از ویژگی های یکپارچه و مدرن نقطه ی عطف بزرگی به شمار می آید. این طراحی و بازسازی که توسط  Jakson انجام شده در حقیقت بازگشتی به طراحی دکوراسیون دوره های گذشته است بدون آنکه از امکانات راحتی امروزه استفاده کند . فر موجود در آشپزخانه به ابعاد ۳۰  اینچ در رنگ زرد ملایم دستگاهی مدرن محسوب می شود که توسط Big Chill   طراحی شده است . سینک جدید وماشین ظرفشویی آشپزخانه نیز برای ما یادآور طراحی های ساده دکوراسیون است . کاشی های آشپزخانه نیز با دوام تر و ارزان قیمت تر از سنگ به نظر می رسند.

دکوراسیون داخلی

۱۵-  در دکوراسیون داخلی دیوار شومینه ی مدرن داشته باشید :

در این خانه ی قدیمی متعلق به سال ۱۹۶۰  که توسط Jennifer Weiss بازسازی شده است استفاده از شومینه برای منزل را به تصویر می کشد.استفاده از مبلمان کلاسیک ، صندلی موجود در سمت چپ وهمچنین میز قهوه که باچوب زینت داده شده وتوسط Eero Saarinen  ساخته شده فضایی شگفت انگیز را به نمایش می گذارد.

دکوراسیون داخلی

۱۶- مدرن سازی اتاق رختشویی :

اتاق رختشویی خود را با استفاده از ایده های تزئین که توسط Harvey Jones   ارائه شده شیک و زیبا کنید. در این طراحی کابینت های لباس که در اتاق رختشویی در کنار ماشین لباس شویی قرار گرفته اند به هماهنگی دکور کمک بسیاری کرده اند . استفاده از رادیوی کوچک و همینطور کاشی های رنگارنگ از ایده های این طراح ماهر است .

دکوراسیون داخلی

۱۷- پرده ها و پانل های دیواری در دکوراسیون داخلی

مورد استفاده قرار دادن پرده ها و پانل های دیواری با هزینه ای مناسب به شما کمک می کند تا با تغییری زیبا در منزل روبه رو شوید .در این طراحی و تغییر مکان که از Spazio  طراح لس آنجلسی می بینید با استفاده از پانل دیواری که آن را در حمام تازه تعمیر شده به کار برده فضایی زیبا خلق کرده است.

دکوراسیون داخلی

۱۸-  خانه ای با دکوراسیون داخلی شیک و کمی عجیب :

میکس مبلمان منزل با تزئینات دوره های مختلف یکی از راه های شخصی سازی فضا توسط طراحان شرکت Scheer  است . مدل مبل این منزل مدل کابریل و با قاب چوبی حک شده و الهام از ایده ی سازندگان مبل در قرن ۱۸  است . صندلی چرمی یک قطعه متعلق به دهه ی ۱۹۶۰ است  ، صندلی های اطراف میز ناهار خوری از Marceh Breuer  از طراحان دکوراسیون مدرن است و لوستری که از جنس  فلزبرنج است به  Lindsay Adelman  تعلق دارد.

دکوراسیون داخلی

۱۹- استفاده از مبلمان جدید :

اگر دکور باشکوه منزل برای شما اهمیت دارد می توانید با نگاهی مدرن و استفاده از مبلمان جدید با نام تجاری Kehhy martin که نشان داده شده فضای منزل را تغییر دهید .

لوستر نشان داده شده در تصویر یک آرایش معاصر از جاناتان آدلر می باشد که الهام بخش طرح های نمادین دکوراسیون است و صندلی های چرمی و میز هم که مانند مدل میز و صندلی های قدیمی مدرسه است سبب افزودن فضایی به سبک مدرسه در منزل می شوند.

۲۰-  اگر بخواهیم از طرح های دکوراسیون دهه ۱۹۶۰  در دکور منزل استفاده کنیم بهترین راه استفاده از صندلی های بامبو نشان داده شده در سمت چپ است . همچنین لوستر با طراحی الیزابت رابرتز یک نمونه از آثار طراحی متعلق به این دوره است.