۲۹
تیر

دکوراسیون داخلی و روشهایی برای ایجاد سبک یکپارچه و مدرن در منزل ۳

دکوراسیون داخلی و روشهایی برای ایجاد سبک یکپارچه و مدرن درمنزل عنوان مقاله ای است که برای شما آماده کردیم. برای دیدن ۲۰ روش اول اینجا کلیک کنید.

۲۱- سینک ظرفشویی :

این سینک ظرفشویی با رنگی قرمز در تصویر بالا مشاهده می کنید از نظر طراحان از عوامل جذابیت دکوراسیون محسوب میشود .

دکوراسیون داخلی

۲۲-  یک اتاق خواب مدرن داشته باشید :

در این اتاق خواب مجهز که توسط Geoffrey DeSousa از طراحان دکوراسیون طراحی شده چندین عامل یکپارچه سازی دکوراسیون به چشم میخورد : قالیچه ای سبز رنگ که متعلق به مدل تزئینات دکوراسیون دهه ۱۹۷۰  است ؛ چراغ خواب های میز سرامیکی  الهام بخش دکوراسیون مدرن اند و در       تصویر زمینه صندلی که Womb  نامیده می شوند طرحی از Eero saarinen است .

۳- سبک هاوایی :

طراحان داخلی این نوع طراحی رنگارنگ را منحصر به فرد می دانند و برای یکپارچه سازی دکوراسیون از طرح های رنگارنگی در دکور استفاده کرده اند ؛ علاوه بر این نیز مبلمانی با رنگ های ملایم ، استفاده از ظروف با طرح ماهی و مجسمه ی نصب شده ی یک فلامینگوی صورتی رنگ فضا را به یک فضای فانتزی تبدیل کرده اند .

۲۴-  بوفه های شیک و مجلسی :

هیچ وسیله ای مانند بوفه ها نمی توانند فضایی شیک و مجلل را در آشپزخانه ایجاد کنند . بوفه ها علاوه بر آشپزخانه در دیگر فضاهای منزل شما نیز به کار می آیند ؛ شما می توانید آنها را در هر قسمتی از منزل که دوست دارید قرار دهید تا همانطور که در تصویر نشان داده شده است فضایی مانند این فضای ساخته شده توسط کمپانی طراحی تیلور داشته باشید . شما با گذاشتن بوفه ها در اتاق نشیمن می توانید فضایی برای پنهان کردن و یا بالعکس به نمایش گذاشتن لوازم خود داشته باشید . بعنوان مثال از بوفه ها می توانید برای مخفی کردن مشروبات الکلی و نوشیدنی ها و یا در معرض دید قرار دادن کتابها و عکس هایتان کمک بگیرید .

دکوراسیون داخلی

۲۵-  نصب نقشه های جغرافیایی روی دیوارها :

پر کردن فضای خالی دیوارها با نقشه ها می تواند یک راه عالی برای افزودن سبکی یکپارچه به اتاق شما باشد . در دکوراسیون این مهد کودک که طرحی از Lindsay Macrea است مجموعه ای از نقشه ها برای فضای خالی دیوار در نظر گرفته شده است.

دکوراسیون داخلی

۲۶- معمار Ed Kopel طراحی جالبی برای یکپارچه سازی فضا در این اتاق به تصویر کشیده است :

یک میز قهوه ی کلاسیک که متعلق به دهه ۱۹۶۰  است ، مبلمانی زیبا برای نشستن و یک فرش ایرانی که روی زمین است .

۲۷- اتاق مجلل برای پسر بچه ها :

طراحی این اتاق به دست طراحی به نام Joni  صورت گرفته است . برای شخصیت بخشی به فضای اتاق که مورد پسند پسر بچه ها باشد طراح از پوستر دو شخصیت فیلم جنگ ستارگان (۱۹۸۰ ) به نام هایboba fett  و hans solo الهام گرفته است . فریم ها و محافظ های تخت فلزی اند و طراحی ماهواره مانند سقف نیز باعث افزایش فضای علمی و فضایی اتاق برای کودکان می شود .

دکوراسیون داخلی

۲۸-  به عقیده یک وبلاگ نویس :

تزئین اتاق برای یکپارچه سازی و مدرن سازی دکوراسیون شبیه به داستانی است که هرگز پایانی ندارد . یک کنسول مدرن که در نزدیکی دیوارقراردارد، گیاهانی که فضایی همانند سال ۱۹۷۰را به ارمغان می آورند ، راک پلاستی سفید ساخته ی طراح Eames ، قفسه های کتاب با رنگی سفید و مبل چرمی یک نفره همگی از ایده های دکوراسیون این اتاق محسوب می شوند.

۲۹-نقاشی های مجلل رادر منزل خود داشته باشید.

نقاشی های قدیمی که توسط هنرمندان آماتورکشیده شده است می تواند گزینه ی مناسبی برای خلق یک دکوراسیون شیک در منزل شما باشد . در این دکور طراحی شده توسط شرکت طراحی داخلی Mc Gee که تنها با استفاده از یک قفسه زیبا و سفید رنگ تمامی نقاشی ها و اشیاء هنری را در خود جای داده است  می توانید نتیجه ی این طراحی زیبا رادر تصویر ببینید.

۳۰-استفاده مجدد از آثار هنری و طرح های قدیمی درطراحی دکوراسیون مدرن

کابینت های دوباره استفاده شده و نور پردازی مناسب در این اتاق که طرحی از Elizabet Roberts است

روشی زیبا دراستفاده از به کار بردن آثار قدیمی به سبک مدرن می باشد.