۲۳
شهریور

دکوراسیون و ۱۱ روش برای آوردن  مد کیهانی به خانه منزل شما

دکوراسیون و 11 روش برای آوردن  مدکیهانی به خانه شما

1.دکور با الهام از آسمان شب

از دوران کودکی احتمالا یک شگفتی کوتاه با ستارگان را به خاطر میاورید  پس از کشف آسمان شب در کلاس علمی، ممکن است برخی از کتابهای نجوم را از کتابخانه گرفته باشید، درخشش ستارگان در تاریکی را دیده  و از والدین خود، یک تلسکوپ درخواست کرده باشید.

دکوراسیون اما علاقه شما ممکن است در گذشت زمان از بین رفته باشد دسته ای از صور فلکی که شما مانند کف دست خود می دانستید و دانش دقیقی درباره ی آن داشتید را در حال حاضر به سختی به یاد میاورید. اما هنوز هم ممکن است که تمایل به چیزهایی که جادویی، درخشان و شگفت انگیز هستند ادامه داشته باشد.

اگر هنوز ستارگان را نگاه میکنید ، بیشتر به روند این که کمی به زمین نزدیک تر است نیز نگاهی بیاندازید.. پینترست، کاتالوگ ها و مجلات، و مجموعه هایی که به نظر می رسد به طور مستقیم از راه شیری ، پر شده اند. در خانه ها، مردم بافت ستاره ا ی می پوشند ، نقاشی های درخشان و کاشی های کیهانی که قمر ها و ستارگان فضاهایشان را پر می کنند. اشارات ظریف به احترام در آسمان شب،  را می توان در همه چیز از  جمله اتاق نشیمن تا حمام و گلخانه دید.

اما شما مجبور نیستید تمام این نام های صورت فلکی را در این زمان یاد بگیرید. هیچ مسابقه ای وجود نخواهد داشت. در عوض، یک روند است که نه تنها زیبا است، بلکه همچنین می تواند واکنش های تحسین برانگیز دوستان و خانواده را به همراه داشته باشد، آنها از خانه ی شما سفری به خارج از این جهان میروند.

2.مونتاژ یک راهرو دیواری ستاره دار

برای یک فضای الهام گرفته ی دیوار ،که تاثیرات بصری  زیادی دارد .میتوانید گروهی از آینه های را به همراه فلزات طلایی و نقره ای در نظر بگیرید . آینه های خورشیدی در ظاهر ستارگان تابناک ظاهر می شوند و ستاره های فلزی برای بهبود شکل کار استفاده میشوند. طلایی و نقره ای در یک اثر  سوسو زدن نور ایجاد می کند. اثری چشمگیر که برای نمایش بالای کاناپه، اتاق نشیمن ایده آل است.

دکوراسیون3.نمایش دادن صورت فلکی بر روی بالش

وقتی شما یک صورت فلکی مورد علاقه را انتخاب می کنید و یا خودتان را نشان می دهید و علائم هولوگرام شریک زندگی خود را نشان می دهید، بالش های کیهانی دقیقا همان جایی است که رویاهای خود را تحقق می بخشید. یک جفت بالش را بر روی یک تخت بگذارید یا یک یا دو بالش را روی یک صندلی که در ان استراحت میکنید قرار دهید.

دکوراسیون
4.روشن کردن یک فضای با چراغ های رشته ای

چیزهای کمی مثل چراغ های رشته ی زرد رنگ وجود دارد.که اتاق ها زرق و برق دار شود برای ایجاد یک فضای شب نما، چندین رشته را از سقف آویزان کنید یا آنها را در بالای سر تختتان قرار دهید. ظاهر آسمان شب را بدون بیرون رفتن، در  داخل خانه تجربه خواهید کرد.

دکوراسیون5.ستاره های کاغذی را به دکور  قفسه اضافه کنید

برای ساخت دکور قفسه جذاب ستاره ای ،. اینجا نیاز به چند ستاره کاغذی است . ستاره های کاغذی در اندازه های مختلف،که با دو دست خود ساخته شده و یا ازسایتEtsy خریده شده،  را می توان در ظروف شیشه ای کوچک قرار داد یا  آنها را به وسیله نوار آویزان کرد.

دکوراسیون6.طراحی یک )Backsplash پس زمینه آشپزخانه) درخشان

پس زمینه آشپزخانه آغاز حرکتی فراتر از کاشی سفید اصلی به کهکشان دور است. با استفاده از کاشی سیمان و یا ایجاد یک موزاییک، ستارگان می توانند یک رنگ گرافیکی و بصری قابل توجه در آشپزخانه به وجود آورند که یکی از بهترین هاست.

دکوراسیون
7.یک لوستر اسپوتنیک ( نام تجاری برند ) نصب کنید

لوسترهای اسپوتنیک، که نام خود را از ماهواره معروف روسی گرفته اند ، از دهه 1960 و ظهور دکوراسیون راه خود را اغاز کرده اند. آنها در واقع یک ظاهر فضایی دارند، اما بقیه دکوراسیون شما به نظر نمی رسد که از Enterprise گرفته شده است. این می تواند یک عنصر غیر منتظره در وسط یک فضای تازه و جاری باشد.
دکوراسیون

8.یک ظرف شیشه ای به شکل ناقوس را با چراغ های افسونگر پر کنید

چراغ های فانتزی دارای قدرت افسونگری در اتاق هستند آنها می توانند به روش های مختلفی مورد استفاده قرار گیرند،اما زمانی که انها را به صورت خوشه ای در ظرف شیشه قرار میدهیم سحر انگیز به نظر میرسند .برای درخشش بیشتر آنها را در شب قرار دهید.

دکوراسیون 9.چراغ ستاره موراویان نصب کنید

ستاره های موراویان برای قرن ها در مراسم کلیسا و جشن های تعطیلات نمایش داده میشدند.. امروز، آنها یک گزینه برای دکوراسیون خانه هستند که به عنوان فانوس های کاغذی ، وسایل روشنایی در شیشه و فلز ظاهر می شوند برای روشن کردن حیاط جلویی خو دآنها را اویزان کنید و یا یک ردیف از آنها را در یک راهرو طولانی ببندید.

دکوراسیون10.استفاده از ستاره های متحرک به عنوان دیوار هنری

ستاره های جنبان فقط برای مهد کودک ها نیستند. آنها می توانند تکامل پیدا کنند و به عنوان یک قطعه ای از آثار هنری بر روی دیوار آویزان شوند. آن را در برابر یک دیوار آبی یا سیاه قرار دهید یک تابش آسمانی شبانه را به ارمغان بیاورد.

دکوراسیون11. ایجاد سقف آسمانی در دکوراسیون منزل

آیا شگفت انگیز نیست که شما به سقف خود نگاه کنید و آسمانی مزین با ستارگان ببینید؟ برای تبدیل سقف خود به یک آثار هنری آسمانی، از کاشی های ستاره ای استفاده کنید یا سعی کنید آن را خودتان نقاشی کنید. و هنگامی که کسی می گوید: ” شما سر در ستاره ها دارید”، شما می توانید آن را به عنوان یک تعریف در نظر بگیرید

دکوراسیون