۲۳
شهریور

دکوراسیون ۲۰۱۸ و پیش بینی روند بزرگترین طراحی های دکوراسیون

در حالی که ممکن است فضای خانه ها برای ما خسته کننده و یکنواخت به نظر برسد این طراحی و تغییر دکوراسیون است که این یکنواختی را از بین می برد. حتی اگر ما سعی داشته باشیم از آن دوری کنیم باز هم به طریقی با طراحی دکور مواجه می شویم. طراحی منزل تحت تاثیر سبک های مختلف و یا سبک های شخصی قرار می گیرد و بهترین فضا را منعکس می کند. در ترفندهای طراحی منزل شما در اولین بار باید برروی طراحی هایی که مدت زمان طولانی نیاز دارند متمرکز شوید در دومین بار به روند طراحی دقت کنید وآن را با طرح های دیگر مقایسه کنید البته این را هم باید در نظر گرفت که متخصصان و طراحان همواره بیشتر از آنچه که ما در مورد دکوراسیون می دانیم آگاهی دارند. نورپردازی ها واستفاده از چوب های گردو برخی از عناصر طراحی2018 محسوب می شوند. شماکدام یک از این عناصر را انتخاب می کنید؟

دکوراسیون 2018

فضاهای تک رنگ در دکوراسیون 2018:

به عقیده ی  Dan mazzariniاز طراحی BHDM، مردم به دنبال سادگی در فضای مورد نظرشان هستنداین طراحی یک روش آسان برای ایجاد فضایی ساده است که نظم و انضباط نیز به فضا می دهد.این طراح پیش بینی می کند که از این به بعد در طراحی های دکوراسیون 2018 فضاهایی را می بینیم که در طراحی آنها، از یک خانواده ی رنگ استفاده شده است.

لامپ های ایستاده:

یکی از بنیان گذاران به نام Anna brockway می گوید: من علاقه ی زیادی به لامپ های آویزدار دارم و استفاده از این نوع لامپ یک روش مناسب برای به دست آوردن ظاهر پیچیده و تزئین شده محسوب می شود وهمچنین باعث درخشندگی بیشتر این قطعات روشنایی می شود.

دکوراسیون 2018مبل های منحنی در

دکوراسیون 2018:

Elizabeth Roberts از معماران نیویورکی معتقد است که مبل های منحنی فوق العاده هستند و از هر زاویه ای مناسب به نظر می رسند. مبل های منحنی اتاق را خوب جلوه می دهند. brockway که او هم از طرفداران این نوع مبل است می گوید که انحنا زیباست و این طرح الهامی از سبک های 70ساله ی طراحی است.

هندسه های هنری:

brockway می گوید که گرفتن نشانه ها والگوها از Albers و  Ehhswothباعث طراحی کارهای هندسی در رنگ های روشن می شودکه برای آرایش منزل مناسب است. همچنین این اشکال هندسی از جمله کارهای هیجان انگیزدر بازار محسوب می شود. brockway که توجه ویژه ای به هنر هندسی دارد در این طراحی از او اشکال هندسی در فضایی سنتی استفاده شده اند که جلوه ای معاصر به فضا بخشیده است.

دکوراسیون 2018

فلزات تیره و چوب های گردو:

mazzarini امروزه استفاده از فلزات برنج را در دکوراسیون منزل حذف شده می داند و معتقد است که به جای این نوع فلز می شود از فلزات تیره استفاده کرد و برای استفاده از عناصر چوبی هم لوازم ساخته شده با چوب گردو را مناسب تر می داند.

کف پوش ها:

Roberts می گوید: ما در چند سال اخیر پروژه های بسیاری را طراحی کرده ایم و اکثر مشتریان در حال حاضر به استفاده از کف پوش یا همان پارکت روی آورده اند و این انتخاب درستی برای آنهاست چرا که یکی از راه های موثر برای ساختن فضای مورد علاقه است.

آویز:

طراحی دکوراسیون 2018 به ترکیب سبک های مختلفی نیاز دارد. Roberts به هم پوشانی سبک های مختلف معتقد است و آنها را دارای ظاهر زیبا و فریبنده می داند. در این خانه ی قهوه ای کوچک از محصولات طراح داخلی  Hans agne jakobssonاستفاده شده است.

صندلی های بزرگ:

بسیاری از طراحان توصیه می کنند که برای تزئینات منزل دنبال لوازم بزرگتر باشید اما افراد زیادی این توصیه را نادیده می گیرند.Highlyann krasnowow می گوید ما علاقه زیادی به طراحی با استفاده از مبل های رنگی و صندلی های منحنی داریم، روند کار ما اینگونه است و مورد علاقه ی طرفداران ما در اینستاگرام نیزهست.

دکوراسیون 2018هنر عجیب:

imazzarin می گوید در دنیای امروزی ما شاهد حضور بسیاری از تزئینات دست سازدر فروشگاه ها و بازارهستیم و می توانیم این گونه لوازم را خودمان طراحی کنیم و از هنرمندان دیگر برای تکمیل طراحی ها کمک بگیریم. ما پیش بینی می کنیم که حرکت هنر وصنایع را به انتخاب هنر و مبلمان برسانیم.