19
مه

روند طراحی آشپزخانه , اتاق نشیمن , اتاق خواب و حمام در سال ۲۰۲۰

طراحی آشپزخانه , اتاق نشیمن , اتاق خواب و حمام  در حقیقت چهار بخش اصلی دکوراسیون منزل است. در این مقاله سعی داریم برای هر کدام از این بخش ها بهترین ایده های بکارگرفته در سال 2020 را برای شما معرفی کنیم.

روند طراحی آشپزخانه سال 2020

آشپزخانه  بدون شک، محل ظهور هنر آشپزی خانم ها در خانه ها و آپارتمان ها است. شیک ترین و بهترین نوع طراحی آشپزخانه های سال 2020 با استفاده از رنگ های روشن صورت می گیرد. برای اینکه به این طراحی یاد شده دسترسی پیدا کنید، لازم نیست به تغییر تمام محیط بپردازید؛ چرا که طراحی دکور آشپزخانه لزوما به معنای تغییر لوازم نیست و شامل تغییرات دیگری از جمله افزودن رنگ ها به لوازم نیز می باشد.

طراحی مدرن آشپزخانه سال 2020 شامل استفاده از برخی رنگ ها و سایه ها از جمله رنگ های سبز، آبی و یا  حتی قرمز می باشد. یکی از ساده ترین و کم هزینه ترین تغییراتی که می توانید در محیط آشپزخانه اعمال کنید، این است که دیوارهای آشپزخانه را با رنگ های دکوراسیون سال 2020 طراحی و تزئین کنید و در نهایت، یک آشپزخانه شیک مطابق با روند سال جدید، داشته باشید. روند طراحی آشپزخانه در سال جدید، پایبند به یکپارچه سازی محیط با اجزا و لوازم است و علاوه بر این مورد، تغییر و جابه جایی های مدرن را نیز شامل می شود.

روند طراحی اتاق نشیمن سال2020

در سال جدید، روند مینیمالیسم بر فضای طراحی دکوراسیون حاکم است و در مهم ترین بخش های منزل که شامل اتاق نشیمن است، اجرا می شود. طراحی اتاق نشیمن سال 2020 باید کاملا ظریف و شیک به نظر برسد و جزئیات غیر ضروری از جمله برخی از لوازم اضافی منزل، از آن حذف شود.

در مورد مبلمان اتاق نشیمن بهتر است که برای ساده و ظریف دیده شدن محیط، از فرم های ساده مبلمان در محیط استفاده شود و از اصول سبک دکوراسیون اسکاندیناوی نیز پیروی به عمل بیاید.

روند طراحی اتاق خواب سال 2020

بدون شک طراحی اتاق خواب مدرن 2020 نسبت به برخی از رنگ ها از جمله طیف های گوناگون رنگ زرد بی‌تفاوت نخواهد بود. استفاده از رنگ هایی مانند زرد در محیط اتاق خواب، به خصوص که اگر اتاق نور گیر باشد، باعث می شود تا هر روز صبح هنگام بیدار شدن از خواب، سرحال بوده و احساس خوبی داشته باشید.

البته از نظر برخی از طراحان دکوراسیون استفاده از رنگ زرد به تنهایی برای اتاق خواب مناسب نیست و بهتر است آن را همراه با سایه هایی به رنگ قهوه ای و… به کار ببریم. در مورد مبلمان موجود در اتاق خواب لازم است بدانید که مناسب است تعداد کمی مبل داخل اتاق داشته باشید و از پر کردن فضای اتاق با مبلمان بیش از حد، جلوگیری کنید. این نکته را بدانید که در محیط اتاق لازم است روی فضای آزاد تمرکز کنید.

روند طراحی حمام سال 2020

در مورد طراحی حمام در سال 2020 به طور کلی استفاده از هر نوع رنگ یا طراحی که به سلیقه شما باشد، مناسب به نظر می رسد؛ البته اگر بخواهید به طور تخصصی از این قبیل محیط ها را طراحی کنید، پیشنهاد می‌کنیم سبک مینیمالیسم را که به معنای ایجاد حداکثر فضای آزاد و اضافه کردن لوازم به طراحی دکوراسیون است، در نظر بگیرید.

در سال 2020 استفاده از ترکیب رنگ مدیترانه ای با استفاده از دو رنگ آبی و سفید، می تواند مناسب طراحی  فضای حمام باشد. چنانچه سبک کلاسیک را برای محیط حمام در نظر دارید، پس بهتر است از مرمر طبیعی و سرامیک های روشن، استفاده کنید.