۱۹
تیر

طراحی داخلی هتل

طراحی داخلی هتل :

(طراحی داخلی هتل)

در طراحی داخلی هر هتل، برداشت اول مهمانان به هتل بسیار مهم است در نتیجه در اکثر هتل ها تمرکز خاصی بر روی لابی هتل وجود دارد. لابی هتل باید یک فضای چند منظوره باشد ممکن است در آن برخی از قرار های رسمی صورت گیرد و یا فردی وقت خود را در حال کار کردن با لپ تاپ در لابی هتل سپری کند در هتل های مدرن با ایجاد فضاهای متفاوت همچون استفاده از مبلمان های متفاوت راحتی و رسمی و لوسترهای بزرگ و دیوارهایی با ترکیب رنگ های مختلف، ورودی های خاص و عجیب و یا حتی استفاده از آبشارهای داخلی فضای اجتماعی و مدرنی را تدارک دیده اند.

بسیاری از افراد با دیدن لابی یک هتل است که تصمیم می گیرند در انجا اقامت داشته باشند یا نه. همچنین لابی یک هتل می تواند معرف خوبی برای آن باشد و می تواند میزان مدرن بودن نشان دهد. به همین دلیل معمولا در مبحث دکوراسیون داخلی هتل بسیار به این بخش یعنی لابی توجه می شود و اینجا است که هنر یک شرکت طراح باید نمایان شود و هر انچه که می تواند ذوق و سلیقه و ابتکار به خرج دهد تا طرحی منحصر به فرد و خاص را خلق کند.معمولا استفاده از مبلمان های بسیار لوکس و خاص و همچنین استفاده از لوستر های بزرگ و شیک و همچنین ایجاد فضاهایی با دکوراسیون و طراحی های منحصر به فرد در این بخش می تواند برای هر بیننده ای جلب توجه نماید .دکوراسیون تجاری شیک و منحصر به فردی را برای هتل های شما می توانیم خلق کنیم.

نکته طراحی داخلی هتل: نکته ای مهم که باید در هنگام طراحی داخلی برای هتل به آن دقت کنید این است که یک مسافر زمانی که به هتل می آید نمی خواهد با همان فضای روزمرگی منزل خود روبرو شود و باید سعی کنید در عین حال اینکه تمام تلاش خود را در جهت بالا بردن آرامش مسافرین انجام می دهید از طرح های متفاوت و مدرن و منحصر به فرد استفاده کنید تا برای مسافرین نیز تازگی و جذابیت خاص خود را به همراه داشته باشد.از حمام ها و سرویس های بهداشتی گرفته تا سالن های رستوران ها همه و همه باید به صورتی کاملا متمایز از حالت هایی که یک مسافر ممکن است دیده باشد طراحی و ایجاد شوند. تنها در این صورت است که می توانید امیدوار باشید که مسافرین از میان دیگر برندها و هتل های رقیب هتل شما را به عنوان محل اقامت چند روزه خود برگزینند.قطعا در یک هتل ما برای دکوراسیون آشپزخانه ان نیز از طرح ها منحصر به فرد و مدرن استفاده خواهیم کرد.

یکی از مهمترین کارهایی که این روزها شاهد هستیم در هتل های مدرن سراسر جهان برای ایجاد آرامش بیشتر مسافرین انجام می شود وجود یک تراس بزرگ برای هر اتاق و استفاده از لوازم چوبی و سنگی تزیینی در اتاق مسافرین است .در کل می توان اینگونه عنوان کرد که اگر بتوانید محیطی را ایجاد نمایید تا به مسافر آرامش خاطر دهد قطعا در این کار موفق بوده اید. به همین منظور نیاز است تا حتما در این زمینه با استفاده از علم روانشانسی رنگ ها و همچنین با استفاده از علم فنگ شویی بتوانید چیدمانی صحیح را رقم بزنید. آرک مایان با دارا بودن کادری حرفه ای در این زمینه علاوه بر خلق دکوری مدرن می تواند با چیدمانی صحیح و با استفاده از رنگ بندی مناسب در نهایت همان محیط مورد نظر را برایتان خلق نماید.دکوراسیون اتاق خواب در هتل بسیار مهم و حائز اهمیت است و باید برای آن طرحی خاص در نظر گرفته شود.

در هنگام طراحی دکوراسیون داخلی هتل باید به تقسیم بندی فضا و نحوه نور پردازی محیط بسیار توجه کرد و با ان چیزی که ممکن است در محیط های عادی انجام شود کاملا فاصله گرفته و سبکی نو را پیاده سازی کرد. باید در نظر داشت که آرامش و آسایش مسا فرین در اولویت اول باشد و هر گونه تغییری که در محیط ایجاد می کنید همیشه به این موضوع دقت لازم را داشته باشید.شاید سختی کار از اینجا آغاز شود که شما مثلا برای طراحی دکوراسیون یک منزل تنها نیاز است که به خواسته های افراد منزل و سلیقه انها توجه نمایید تا در نهایت طرحی مورد پسند انها را خلق کنید.اما در مورد هتل محیطی که قرار است افراد مختلفی از سراسر کشور و حتی دنیار در انجا رفت و امد داشته باشند و هر کردام قاعدتا دارای سلایق خاصی هستند کار بسیار دشوار تر از قبل خواهد شد.شما باید طرحی را ارائه دهید که بتواند رضایت خاطر طیف وسیعی را به خود جلب نماید.داشتن یک دکوراسیون لوکس برای هر هتلی جز مهمترین و اولین کارهای است که باید صورت بپذیرد.

دوره استفاده از حمام ها با دوش و وان کوچک در هتل های مدرن به پایان رسیده است، میهمانان هتل برای سپری کردن زندگی روزمره خود اقدام به سفر نکرده اند، در طراحی داخلی هتل هایی با متد های روز اتاق با دوش آب گرم و وان حمام بزرگ و نیز محلی برای کاهش فشارهای روانی و ماساژ جسم قرار داده شده است.

در هتل های مدرن برای دور نگه داشتن میهمانان خود از تنش راهکارهای مناسبی را اتخاد کرده اند از جمله این راهکارها ایجاد فضاهایی مانند تراس با فضاهای آزاد بسیار بزرگ و استفاده از چوب و تزئینات سنگی در طراحی اتاق ها است.

 

طراحی داخلی هتل

طراحی داخلی هتل

طراحی داخلی هتل