۲۰
تیر

طراحی غرفه و استراتژی های خاص برای طراحی غرفه های نمایشگاه

طراحی غرفه برای شرکت در نمایشگاه تجاری یکی از موثرترین نکات در موفقیت غرفه و در نتیجه تجارت شماست. هر ساله هزاران معاملات تجاری در نمایشگاه های تجاری انجام می شود. غرفه های بزرگ در نمایشگاه ها قطعا نمایان تر از دیگر غرفه ها هستند، اما همیشه موفق نیستند.

به نظر میرسد بعضی از شرکتها دستورالعملی برای شرکت در نمایشگاههای تجاری دارند. این دستورالعمل ها راز نیستند، بلکه به آسانی قابل فهم هستند. موفقیت شما در نمایشگاه مقدار تلاش شما برای رسیدن به هدفتان در نمایشگاه را نشان می دهد.

چه استراتژی های خاصی در پشت طراحی غرفه های تجاری موفق وجود دارد؟ ما از متخصصین با تجربه صنعت پرس و جو کردیم و لیستی از راهنمایی ها و استراتژی های برتر کسب و کار را در این مقاله جمع آوری کردیم.

در اینجا ۱۵ ترفند را به شما معرفی می کنیم:

۱- اولین تصور همه چیز نیست.

مطالعات نشان می دهد که اولین تصور شما دارای رابطه ای بلند با وضعیت واقعی دراز مدت ارتباط شما است. زمان زیادی برای صرفه جویی در ارائه اولیه شما وجود ندارد. اولین نظر ما این است که یک نفر فقط در یک دهم ثانیه به غرفه شما توجه می کند.

در نتیجه، جای تعجب نیست که نتایج مشابهی را بدست می آوریم، که اولین برداشت هر فرد از نام تجاری در یک زمان کوتاهی انجام می شود. تنها یک پنجم ثانیه طول می کشد تا نظرات یک وب سایت ثبت شود و ۹۴ درصد از نظرات مربوط به طراحی است.

طراحی غرفه

ایده های خلاقانه در رابطه با طراحی غرفه نشان می دهد که شما می توانید در هر مرحله به اهداف بزرگ خود برسید.

همه شرکت ها بودجه بالایی ندارند، اما شما باید یک نکته را هرگز فراموش نکنید، و آن این است که هرگز نباید به شانس متکی باشید. باید نمایشگاه تجاری خود را برجسته کنید.

۲- کارمندانتان را به عنوان بازدیدکنندگان ثابت در غرفه نگاه دارید

همانطور که می دانید ثبات اجتماعی باعث اعتماد می شود. با دیدن افرادی که با یک نام تجاری مشغول به کار هستند، و می خواهند ببینند که چه چیزی آنها را احاطه کرده است. می تواند به شما کمک کند. شما باید کارکنان خود را در غرفه خود به عنوان شرکت کنندگان قرار دهید.

شما باید مطمئن شوید که کارکنانتان با نمایشگاه و مردم ارتباط برقرار می کنند، و همچنین اطمینان حاصل کنید که همیشه کارکنان برای مشارکت با تماشاچیان آماده اند.

طراحی غرفه

۳- در طراحی غرفه دسترسی خود را گسترش دهید

هدایای تبلیغاتی به راحتی قابل تهیه هستند، و راهی برای گسترش غرفه شما است. در نتیجه شما می توانید از این نکته به نفع خود استفاده کنید.

از برچسب های بزرگ، پوشیدنی ها، لوازم جانبی سبک، و غیره به عنوان جایزه ای برای برنده مسابقات خود استفاده کنید. کسانی که لباس های تبلیغاتی شما را می پوشند شانس دیده شدن شما را در پایان نمایشگاه افزایش می دهند.

این روش عالی است چرا که بیشتر مردم شما را از این طریق بهتر می شناسند. این کار به عنوان شروع یک گفتگو بزرگ با شرکت کنندگان است. از این طریق می توانید نام تجاری و غرفه خود را با شرکت کنندگان در میان بگذارید.

ایده های منحصر به فرد بیشترین نتیجه را می گیرند، در صورتیکه با استراتژی نام تجاری و صنعت هماهنگ باشند. زمان زیادی را برای آماده سازی و طراحی غرغه خود صرف کنید. زیرا نمایشگاه ها یک سرمایه گذاری بزرگ و ارزشمند هستند.

۴- پیش نمایش جلسات غرفه

بسیاری از شرکت ها ۴ تا ۶ هفته قبل از شروع نمایشگاه کار خود را شروع می کنند. و همچنین، جلسات خود را با کارکنان در غرفه خود تنظیم می کنند. شما می خواهید در مورد آنچه که در نمایشگاه انجام می دهید بیشتر از آن فروش داشته باشید.

شما می توانید با جمع آوری آدرس های ایمیل و شماره تلفن های شرکت کنندگان راهی آسان برای دستیابی به آنها در زمان های دیگر فراهم کنید.

۵- ترفندهای تجارت در طراحی غرفه

اکثر نمایشگاه های تجاری دارای غرفه داران باتجربه هستند. این یکی از بهترین نکات غرفه داری تجاری در رابطه با ROI است. شما با غرفه داران باتجربه می توانید بلافاصله فرصت فروش خود را دو برابر کنید.

ما تماس های تجاری با رقابت مستقیم را پیشنهاد نمی کنیم، زیرا رقبای بسیاری با کسب و کار مشابه می توانند مردم را به محصول یا خدمات خود دعوت کنند. بلکه شما می توانید با مشارکت مارک های فروش محصولات و خدمات مختلف خود را به بازار هدف مشابه معرفی کنید.

۶- اجازه تعامل دهید

اگر شما بتوانید محصول یا خدمات خود را به صورت تعاملی ایجاد کنید، مردم و جمعیت در غرفه شما ماندگار می شوند. یک روش را برای تعامل شرکت کنندگان با محصولات و خدمات خود و همچنین حفظ ترافیک غرفه پیدا کنید. صفحه نمایش لمسی یک راه عالی برای نمایش هر گونه ارائه توضیحات در مورد محصولات و کسب و کار است.