۲۱
شهریور

طراحی و دکوراسیون منزل و ایده های رنگ صورتی برای منزل شما

طراحی و دکوراسیون منزل با شناخت رنگها و بکار بردن رنگها در دکوراسیون منزل یکی از پر کاربردترین ایده ها در دکوراسیون داخلی می باشد. در این مقاله ایده هایی برای استفاده از رنگ صورتی در طراحی و دکوارسیون منزل به شما ارائه میکنیم.

طراحی و دکوراسیون منزل

1-سالن های صورتی رنگ در طراحی و دکوراسیون منزل

این رنگ از سال 2012 در تمامی عرصه ها حضور داشته است از تبلیغات و بسته بندی شرکت هایی از جمله Glossierو   Ance و Thinxتا رنگ قفسه ی فروشگاه ها، صورتی رنگ مورد پسند در طراحی ها بوده است.در نظر سنجی های انجام شده درباره افزایش استفاده از رنگ صورتی نویسنده عقیده دارد این رنگ فراموش شدنی نیست و از مهمترین دلایل وجود صورتی در بین افراد به ملایم بودن و پرفروش بودن آن اشاره کرده است.صورتی از نظر ظاهری نیز محبوبیت زیادی در طراحی دکوراسیون دارد نگران نباشیدصورتی از شادترین رنگ های موجود است و رنگ ها بر خلاف اشکال و طراحی هاحتی اگر مدت زیادی هم استفاده شوند باز هم زیبا دیده می شوند. ما در اینجا 15وسیله با رنگ صورتی برای منزل شما در نظر گرفته ایم.

2- مبل صورتی طراحی و دکوراسیون منزل

اگر تمایل دارید منزلی با فضای بیشتر داشته باشید سعی کنید از مبلمانی با این رنگ و طرح را انتخاب کنید.

3- تابلوهای نامه ی صورتی طراحی و دکوراسیون منزل

می توانید دیواری شگفت انگیز صورتی را با طرح های هنری مناسب مانند این تابلو نامه به منزل اضافه کنید.

4- پتوی صورتی رنگ طراحی و دکوراسیون منزل

این پتو را می توانید روی مبل منزل قرار دهید و یا آن را روی تخت خواب بگذارید تا زیبایی را به اتاق خواب و اتاق نشیمن هدیه کنید.

5-کریستال/کوارتز رز طراحی و دکوراسیون منزل

این وسیله ساده و بسیارخیره کننده چه مرسوم باشد یا نباشد در دکوراسیون بکار می رود.

6- صندلی مخمل صورتی

صندلی مذکور می تواند محلی مناسب برای مطالعه کردن باشد .راحتی و شیک بودن را با استفاده از این صندلی می توانید احساس کنید.

طراحی و دکوراسیون منزل

7- فرش صورتی:

در صورتی که قصد دارید تغییری جدید و در عین حال زیبا به اتاق خواب یا اتاق نشیمن دهید با یک فرش صورتی رنگ می توانید این تغییر را ایجاد کنید.

8-گلدان های سبک قدیمی با رنگی صورتی:

گلدان های شیشه ای بیشتر در طیف های رنگی صورتی به کار رفته اند.این گلدان ها شیک بوده و مناسب برای استفاده در مهمانی هستند.

9-ظروف آشپزخانه صورتی رنگ:

ظروف آشپزخانه Le Creuset بی نظیر و زیباست و جالب تر اینکه بیشتر از طیف های رنگ صورتی در طراحی آنها استفاده می شود.این ظروف هم مناسب برای هدیه دادن هستند و هم یک قطعه یا مجموعه کاملی از آن را می توانید با قیمتی مناسب برای آشپزخانه منزل خود تهیه کنید.

10-ملحفه ها و پوشش پارچه ای صورتی رنگ :

می توانید اتاق میهمان منزل را با این پوشش صورتی که در مجموعه خانهNordstormS می بینید تزئین کنید.

11- سینی صورتی:

اگر وسیله ای ایده ال با رنگی متفاوت برای استفاده روی میزهای قهوه نیاز دارید این وسیله نمونه کامل چیزی است که به دنبالش می گردید.از این سینی حتی می توان برای نشان دادن مجموعه های عطر نیز استفاده کرد.

12- نیمکت مرمر صورتی:

با وجود این امر که سنگ مرمر استفاده شده در میز بالا نیز روند افزایشی را در دکوراسیون طی می کند اما این قطعه زیبا یک طرح فوق العاده برای خانه های قدیمی و معاصر است.

 

13- یخچال صورتی:

اگر دوست دارید به طور کامل استفاده از رنگ صورتی را ادامه دهید می توانیم این یخچال فریزر را به شما پیشنهاد کنیم و فکر می کنیم برای کسی که استفاده از صورتی را مد نظر قرار داده است پیشنهاد مناسبی است.

14-سبد صورتی :

سبدی مانند طرح بالا با سایزی کوچک مقرون به صرفه تر از ابعاد بزرگ تر آن است و در خانه هایی با طراحی رنگ های نرم و خنثی استفاده می شود.سبد را می توان برای پتوها،اسباب بازی ها و نگه داری حیوانات خانگی هم استفاده کرد.

طراحی و دکوراسیون منزل

15-قالی پوستی صورتی:

این پوست مصنوعی را می توان به عنوان پوشش برای صندلی ها فضای ناهار خوری یا آشپزخانه استفاده کرد.

16- حمام با طراحی صورتی:

ما به دنبال راه هایی برای طراحی بهتر یک حمام صورتی هستیم هرچند که واقعیت ساختن آن سال ها قبل انجام شده است. ما تصور می کنیم که یک حمام شروعی مناسب برای استفاده ازرنگ صورتی باشد.