21
مارس

نمایشگاه بین المللی , چرا باید در نمایشگاه حضور داشته باشیم؟

به طور کلی شرکت در نمایشگاها چه نمایشگاه داخلی و چه نمایشگاه خارجی برای کسب و کار و برند شدن بسیار حائز اهمیت می باشد. با شرکت کردن در هر نمایشگاه مشتریان شما بیشتر می شوند و بازدید کنندگان نمایشگاه همه جزو دایره مشتریان شما خواهند بود.

یکی دیگر از مزایای شرکت در نمایشگاه اطلاع از فعالیت های رقیب شماست. شما با مراجعه به غرفه های شرکت کنندگان در نمایشگاه به راحتی می توانید نقاط ضعف و قوت رقبا را پیدا کنید. فروش مستقیم و بدون واسطه از دیگر مزایای شرکت در نمایشگاه می باشد با ما همراه باشید و در اینباره بیشتر بخوانید….

نمایشگاه بین المللی

نمایشگاه های بین المللی مزایای بسیاری برای تجارت شما خواهند داشت. بر خلاف سایر فعالیت های بازاریابی نمایشگاه های بین المللی می توانند بستر گسترده ای برای برندها ایجاد کنند تا آنها بتوانند محصولات و خدمات خود را به نمایش بگذارند و پیام اصلی خود را به مخاطبان منتقل کنند. نمایشگاه های بین المللی معمولاً مورد با هدف تجارت و عرضه صنایع و محصولات تجاری برگزار می شود. شرکت در یک نمایشگاه بین المللی به شما این امکان را می دهد تا مارک و برند خود را به بازار عرضه کنید و مشتریان را از محصول و خدمات خود آگاه کنید. در ادامه به بیان چند مزیت نمایشگاه بین المللی می پردازیم:

تعامل چهره به چهره

وقتی نوبت به بازاریابی می رسد، هیچ چیز نمی تواند ارتباط شخصی شما با مخاطبان را از بین ببرد؛ چرا که در فضای نمایشگاه به دور از راه های ارتباطی  از جمله ایمیل و… کاملا رو در رو با مشتریان ارتباط برقرار می کنید و به تعامل به آنها می پردازید. چنین بستری علاوه بر تعامل مستقیم با مشتری، موجب تشویق مصرف کننده به کالا و خدمات نیز خواهد شد. از این رو، لازم است طراحی غرفه قانع کننده و جالبی داشته باشید تا تعداد زیادی بازدید کننده را به غرفه نمایشگاهی خود جذب کنید.

نمایشگاه بین المللینشان دادن برند تجاری

یکی از مهمترین مزایای شرکت در نمایشگاه بین المللی این است که به ایجاد ارتباط مشتریان با برند کمک می کند. نمایشگاه های بین المللی، روشی عالی برای بالا بردن ارزش برند شما و ایجاد آگاهی نسبت به آن می شود است. علاوه بر این، شرکت در یک نمایشگاه، باعث می شود تا فرصت های تبلیغاتی و حمایت های مالی دیگران نسبت به برند را تقویت کنید.

شناختن رقبای تجاری

نمایشگاه ها به شما کمک می کنند تا رقبای خود را به خوبی بشناسید. در دنیای بازاریابی رقابتی امروز، جدا از ارائه بهترین خدمات و محصولات نوآورانه، داشتن دانش کافی از رقبا و فعالیت آنها ضروری می باشد. نمایشگاه های بین المللی فرصتی به شما می دهد تا رهبران بازارهای تجاری را که در مکان نمایشگاه، حضور دارند، بشناسید و با این روش، برنامه ریزی و استراتژی های دقیق تری داشته باشید.

مهمترین نکته برای شرکت در نمایشگاه بین المللی حضور قوی با برنامه ریزی صحیح و از همه مهمتر طراحی غرفه  می باشد.

تقویم نمایشگاه های داخلی

تقویم نمایشگاه های خارجی